ElektroTEL

Posiadamy urządzenia serwisowe, pozwalające na wykonywanie najbardziej skomplikowanych napraw niemożliwych dla konkurencyjnych firm z branży. Naprawiamy telefony odrzucone przez serwisy gwarancyjne z powodu zalania lub uszkodzeń mechanicznych.

Oprócz napraw telefonów oferujemy również serwis modemów (np. częste usterki takie jak wyrwane gniazda USB oraz gniazda antenowe) zdejmowanie blokady Simlock oraz pomoc przy instalacji. Zostawiając telefon w naszej firmie możesz być pewny profesjonalnej realizacji usługi jak również krótkiego czasu oczekiwania !

 

DOŚWIADCZENIE

W branży telefonów komórkowych działamy od 2003 roku. Nasze usługi naprawy telefonów wykonywane są szybko i profesjonalnie.

KRÓTKI CZAS NAPRAWY

Mniejsze naprawy telefonów oraz smarfonów jesteśmy w stanie wykonać na poczekaniu, a czas oczekiwania może wynieść zaledwie 30 minut.

USUWANIE BLOKADY TELEFONU

Oferujemy usuwanie blokady ekranu lub konta w twoim telefonie z większości dostępnych na rynku modeli. Większość zabezpieczeń usuwamy na poczekaniu.

USUWANIE
BLOKADY TELEFONU

Oferujemy Państwu zdejmowanie blokad ekranu lub konta google w twoim telefonie, czyli blokady nałożonej przez użytkownika.

Na poczekaniu usuwamy blokadę simlock z większości modeli telefonów modemów. Używamy sprzętu najwyższej klasy co pozwala szybko i bezpiecznie odblokować telefon. Usunięcie blokady simlock jest 100% bezpieczne i w żaden sposób nie uszkadza telefonu!